Mieszkania w Lublinie

Mieszkania w sprzedaży

Osiedle Cyrkoniowe Cyrkoniowe Osiedle - Budynek B7 już w sprzedaży Osiedle Poręba Roztocze Mieszkania Lublin Poręba Roztocze - Gęsia Osiedle Poręba Park
wszystkie mieszkania sprzedane
Mieszkania Lublin Poręba Park
Osiedle Bluszczowa
wszystkie mieszkania sprzedane
Mieszkania Lublin Bluszczowa

Dbamy o potrzeby naszych Klientów, którym oferujemy nowe mieszkania w Lublinie. ORION to deweloper z tradycją - w branży budowlanej działamy od 1993, natomiast inwestycje mieszkaniowe prowadzimy już 19 lat. Przez wszystkie lata działalności ugruntowana została pozycja firmy jako jednej z najbardziej istotnych na rynku pierwotnym w naszym rejonie. Jak dotąd wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań. Każdą kolejną inwestycję traktujemy z należytą starannością – dbamy, aby mieszkania były funkcjonalne i komfortowe, a budynki komponowały się z otaczającym je krajobrazem.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na trzech osiedlach: Poręba Roztocze i Bluszczowa oraz Osiedlu Cyrkoniowym. Wszystkie aktualne oferty mieszkaniowe wyróżniają się dogodną i jednocześnie cichą lokalizacją, która znacząco podnosi ich wartość. Inwestycja Osiedle Cyrkoniowe składać się będzie z 7 budynków położonych w modnej dzielnicy z ogromnymi perspektywami rozwoju. Poręba Roztocze to osiedle, w ramach którego powstają nowoczesne budynki mieszkalne, ale również przedszkola, sklepy czy banki. Powierzchnia, na której wybudowane zostanie osiedle, to aż 10 hektarów. Bliskość centrum to również cecha charakteryzująca inwestycję Bluszczowa, która składa się z 3 budynków o najnowocześniejszych rozwiązaniach architektonicznych.