Mieszkania w Lublinie

Mieszkania w sprzedaży

Osiedle Poręba Park Mieszkania Lublin Poręba Park Osiedle Poręba Roztocze Mieszkania Lublin Poręba Roztocze - Gęsia Osiedle Bluszczowa Mieszkania Lublin Bluszczowa

Dbamy o potrzeby naszych Klientów, którym oferujemy nowe mieszkania w Lublinie. ORION to deweloper z tradycją - w branży budowlanej działamy od 1993, natomiast inwestycje mieszkaniowe prowadzimy już 18 lat. Przez wszystkie lata działalności ugruntowana została pozycja firmy jako jednej z najbardziej istotnych na rynku pierwotnym w naszym rejonie. Jak dotąd wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań. Każdą kolejną inwestycję traktujemy z należytą starannością – dbamy, aby mieszkania były funkcjonalne i komfortowe, a budynki komponowały się z otaczającym je krajobrazem.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na trzech osiedlach: Poręba Park i Poręba Roztocze oraz Bluszczowa. Wszystkie aktualne oferty mieszkaniowe wyróżniają się dogodną i jednocześnie cichą lokalizacją, która znacząco podnosi ich wartość. Inwestycja Poręba Park składać się będzie z kilkunastu budynków położonych w modnej dzielnicy z ogromnymi perspektywami rozwoju. W okolicy znajdują się m.in. centra handlowe, a z okien budynków roztacza się widok na Stary Las. Poręba Roztocze to osiedle, w ramach którego powstają nowoczesne budynki mieszkalne, ale również przedszkola, sklepy czy banki. Powierzchnia, na której wybudowane zostanie osiedle, to aż 10 hektarów. Bliskość centrum to również cecha charakteryzująca inwestycję Bluszczowa, która składa się z 3 budynków o najnowocześniejszych rozwiązaniach architektonicznych.