Mieszkania w Lublinie

Mieszkania w sprzedaży

Osiedle Cyrkoniowe Cyrkoniowe Osiedle - Budynek B7 już w sprzedaży Osiedle Poręba Roztocze Mieszkania Lublin Poręba Roztocze - Gęsia Osiedle Poręba Park
wszystkie mieszkania sprzedane
Mieszkania Lublin Poręba Park
Osiedle Bluszczowa
wszystkie mieszkania sprzedane
Mieszkania Lublin Bluszczowa

Dbamy o potrzeby naszych Klientów, którym oferujemy nowe mieszkania w Lublinie. ORION to deweloper z tradycją - w branży budowlanej działamy od 1993, natomiast inwestycje mieszkaniowe prowadzimy już 19 lat. Przez wszystkie lata działalności ugruntowana została pozycja firmy jako jednej z najbardziej istotnych na rynku pierwotnym w naszym rejonie. Jak dotąd wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań. Każdą kolejną inwestycję traktujemy z należytą starannością – dbamy, aby mieszkania były funkcjonalne i komfortowe, a budynki komponowały się z otaczającym je krajobrazem.

Obecnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Cyrkoniowym. Inwestycja ta składać się będzie z 7 budynków położonych w modnej dzielnicy z ogromnymi perspektywami rozwoju. Aktualna oferta mieszkaniowa wyróżnia się dogodną i jednocześnie cichą lokalizacją, która znacząco podnosi jej wartość. Poręba Roztocze to osiedle, w ramach którego powstały nie tylko nowoczesne budynki mieszkalne, ale również przedszkola, sklepy czy punkty usługowe. Aktualnie trwają prace projektowe nad kolejnymi etapami tego osiedla.