Orion - sprzedaż mieszkań w Lublinie

Co nas wyróżnia na rynku:

  • Nigdy nie podnosiliśmy cen ani nie zmienialiśmy warunków umowy w trakcie realizacji inwestycji.
  • Współpracujemy z profesjonalnymi firmami wykonawczymi.
  • Nasze projekty realizujemy w najatrakcyjniejszych rejonach miasta.
  • Łączymy wysoki standard z bardzo konkurencyjną ceną.

Kim jesteśmy?

ORION jest znaczącym deweloperem na terenie Lublina. W przeciągu kilkunastu lat działalności wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 200 000 m2.

Aktualnie rozpoczynamy realizację programu Cyrkoniowe Osiedle zlokalizowanego przy ulicy Cyrkoniowej, w realizacji znajdują się również kolejne etapy Osiedla Poręba Roztocze zlokalizowanego przy ulicy Koralowej.

Nasza historia

Firma ORION powstała w czerwcu 1993 roku, jako firma zajmująca się m.in. produkcją stolarki aluminiowej. Od 1998 roku jako pierwsza na Lubelszczyźnie rozpoczeła budowę mieszkań w systemie deweloperskim.

Firma koncentruje swoje działania na rynku Lubelskim. Zgodnie ze swoją strategią ekspansji systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe, biurowe oraz produkcyjno – magazynowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Firma Orion tworzy unikatowe, wygodne miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie, które rozwijają i kształtują przestrzeń publiczną w Lublinie.

Przez lata swojej działalności firma oddała do użytku ponad 3000 mieszkań, budynki biurowe o powierzchni 5000 m² oraz ponad 10000 m² powierzchni produkcyjno – magazynowej.

Obecnie sztandarową inwestycją biurową firmy ORION jest budynek biurowy Spokojna II w ścisłym centrum Lublina, oferujący 18 500 m² powierzchni biurowej oraz ponad 3600 m² powierzchni usługowej na parterze budynku.

Od 2011 firma jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Za swoją działalność otrzymała wiele nagród i wyróżnień.