Tworzymy wygodną przestrzeń!

Orion od ponad 20 lat tworzy unikatowe, wygodne miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie, które rozwijają i kształtują przestrzeń publiczną w Lublinie. Oddaliśmy do użytku ponad 3000 mieszkań, budynki biurowe o powierzchni 28000 m² oraz ponad 10000 m² powierzchni produkcyjno – magazynowej. Od 2011 jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Za swoją działalność otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień.

ORION - doświadczony lubelski deweloper

Jesteśmy znaczącym deweloperem na terenie Lublina. W przeciągu kilkunastu lat działalności wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 200 000 m². Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Narcyzowym w Lublinie.  Firma ORION powstała w czerwcu 1993 roku, jako firma zajmująca się m.in. produkcją stolarki aluminiowej. Od 1998 roku jako pierwsza na Lubelszczyźnie rozpoczęła budowę mieszkań w systemie deweloperskim. Orion koncentruje swoje działania na rynku Lubelskim. Zgodnie ze strategią ekspansji systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe, biurowe oraz produkcyjno – magazynowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Sztandarowy projekt Oriona

Sztandarową inwestycją biurową firmy ORION jest budynek biurowy Spokojna 2 w ścisłym centrum Lublina, oferujący 18 500 m² powierzchni biurowej oraz ponad 3600 m² powierzchni usługowej na parterze budynku. 

Orion wyróżnia się na rynku

Nigdy nie podnosiliśmy cen
ani nie zmienialiśmy warunków umowy
w trakcie realizacji inwestycji.

Współpracujemy z profesjonalnymi
firmami wykonawczymi.

Nasze projekty realizujemy
w najatrakcyjniejszych rejonach miasta.

Łączymy wysoki standard
z rozsądną ceną.

Archiwum inwestycji

dzwoń od poniedziałku do piątku w godzinach
700 – 1500