Nowoczesne biura na wynajem

Z myślą o ludziach sukcesu, którzy zarówno w codziennych wyborach, jak i biznesie stawiają na stabilność i równowagę, powstał w Lublinie projekt Spokojna 2 – doskonałe połączenie nowoczesnych form i doświadczenia.

Inspiracją do stworzenia inwestycji były nowoczesne technologie. Projektowi przyświecała idea maksymalnego wykorzystania potencjału przestrzeni i stworzenia miejsca, które sprzyja kontaktom biznesowym w atmosferze komfortu i elegancji.

Biura na wynajem - Spokojna 2

Doskonała przestrzeń usługowa - lokale na wynajem

Budynek Spokojna 2 to również doskonale skomponowana przestrzeń usługowa, licząca ponad 3600 m2. Usytuowanie lokali usługowych na parterze zapewnia komfortowy dostęp do usług zarówno osobom pracującym w budynku, jak również pracownikom sąsiednich biur i urzędów oraz mieszkańcom miasta. Część usługową zaprojektowano tak, aby usprawnić i uprzyjemnić wykonywanie codziennych obowiązków. Bliskość biur podróży, apteki, drogerii, kwiaciarni, restauracji i kawiarni – wszystko to aby zwiększyć komfort pracy.

Standardy zwiększające wydajność

Ambitne cele wymagają dużej elastyczności. Oferujemy biura i lokale na wynajem. Duża swoboda w aranżacji powierzchni biurowej pozwala stworzyć pracownikom maksymalny komfort i optymalne warunki pracy. Niezależnie jak bardzo rozwinie się Twoja firma, nigdy nie zabraknie Ci przestrzeni. System klimatyzacji, podwieszane sufity z oświetleniem LED i podwyższone podłogi to tylko część rozwiązań ułatwiających codzienne korzystanie z przestrzeni budynku. 

0m2
Powierzchnia biur
0m2
Powierzchnia usługowa

Wynajem biura i powierzchni usługowych

  Powiedz nam czy poszukujesz biura czy lokalu usługowego na Spokojnej 2

  Zadzwoń do nas lub napisz

  Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

  1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Edward Leńczuk prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe ORION Edward Leńczuk z siedzibą w Lublinie przy ul. Spokojnej 2,
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu kontaktu – na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
  3. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do końca bieżącego roku kalendarzowego,
  4. posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
  5. ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
  6. podanie danych osobowych jest dobrowolne.